S-a tras la sorți programul Ligii 3.

Luni, 12 august, la sediul Federației Române de Fotbal a avut loc tragerea la sorți a programului în Liga 3, sezonul 2019-2020. 16 echipe sunt în fiecare din cele 5 serii în competiția care debutează pe 24 august. CSM Pașcani va evolua in seria I în compania următoarelor formații: AFC Botoșani 2, ACS Foresta Suceva, ACS Șomuz Fălticeni, CSM Bucovina Rădăuți, CS Știința Miroslava, CSM Pașcani, FC Ozana Târgu Neamț, ACSM Ceahlăul Piatra Neamț, CS Aerostar Bacău, CSM Bacău, ACS Hușana Huși, ACS KSE Târgu Secuiesc, CSM Focșani 2007, ACS Suporter Club Oțelul Galați, CS Sporting Liești, ACS Universitatea Dunărea de Jos Galați.

Astfel după tragerea la sorți prima etapă echipa pășcăneană va întalni formația Oțelul Galați. Astfel etapele sunt următoare:

Etapa 1 – 24 august 2019

AFC BOTOȘANI 2 – CS AEROSTAR BACĂU

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – CSM FOCȘANI 2007

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

CSM PAȘCANI – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC ACS FORESTA SUCEVA – CS SPORTING LIEȘTI

ACS HUȘANA HUȘI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

CSM BACĂU – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

Etapa 2 – 31 august 2019

CS AEROSTAR BACĂU – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM BACĂU

CS SPORTING LIEȘTI – ACS HUȘANA HUȘI

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – ACS FORESTA SUCEVA

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI

CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM PAȘCANI

CSM FOCȘANI 2007 – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

AFC BOTOȘANI 2 – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

Etapa 3 – 7 septembrie 2019

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – CS AEROSTAR BACĂU

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – AFC BOTOȘANI 2

CSM PAȘCANI – CSM FOCȘANI 2007

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA ACS FORESTA SUCEVA – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

ACS HUȘANA HUȘI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

CSM BACĂU – CS SPORTING LIEȘTI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

Etapa 4 – 14 septembrie 2019

CS AEROSTAR BACĂU – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

CS SPORTING LIEȘTI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM BACĂU

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACS HUȘANA HUȘI

CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – ACS FORESTA SUCEVA

CSM FOCȘANI 2007 – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI

AFC BOTOȘANI 2 – CSM PAȘCANI

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

Etapa 5 – 21 septembrie 2019

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CS AEROSTAR BACĂU

CSM PAȘCANI – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – AFC BOTOȘANI 2

ACS FORESTA SUCEVA – CSM FOCȘANI 2007

ACS HUȘANA HUȘI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

CSM BACĂU – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CS SPORTING LIEȘTI

Etapa 6 – 28 septembrie 2019

CS AEROSTAR BACĂU – CS SPORTING LIEȘTI

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM BACĂU

CSM FOCȘANI 2007 – ACS HUȘANA HUȘI

AFC BOTOȘANI 2 – ACS FORESTA SUCEVA

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CSM PAȘCANI

Etapa 7 – 5 octombrie 2019

CSM PAȘCANI – CS AEROSTAR BACĂU

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

ACS FORESTA SUCEVA – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

ACS HUȘANA HUȘI – AFC BOTOȘANI 2

CSM BACĂU – CSM FOCȘANI 2007

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

CS SPORTING LIEȘTI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

Etapa 8 – 12 octombrie 2019

CS AEROSTAR BACĂU – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – CS SPORTING LIEȘTI

CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

CSM FOCȘANI 2007 – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

AFC BOTOȘANI 2 – CSM BACĂU

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS HUȘANA HUȘI

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – ACS FORESTA SUCEVA

CSM PAȘCANI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI

Etapa 9 – 19 octombrie 2019

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CS AEROSTAR BACĂU

ACS FORESTA SUCEVA – CSM PAȘCANI

ACS HUȘANA HUȘI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

CSM BACĂU – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AFC BOTOȘANI 2

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM FOCȘANI 2007

CS SPORTING LIEȘTI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

Etapa 10 – 26 octombrie 2019

CS AEROSTAR BACĂU – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

CSM FOCȘANI 2007 – CS SPORTING LIEȘTI

AFC BOTOȘANI 2 – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CSM BACĂU

CSM PAȘCANI – ACS HUȘANA HUȘI

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – ACS FORESTA SUCEVA

Etapa 11 – 2 noiembrie 2019

ACS FORESTA SUCEVA – CS AEROSTAR BACĂU

ACS HUȘANA HUȘI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI

CSM BACĂU – CSM PAȘCANI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

CS SPORTING LIEȘTI – AFC BOTOȘANI 2

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM FOCȘANI 2007

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

Etapa 12 – 9 noiembrie 2019

CS AEROSTAR BACĂU – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

CSM FOCȘANI 2007 – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

AFC BOTOȘANI 2 – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – CS SPORTING LIEȘTI

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

CSM PAȘCANI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CSM BACĂU

ACS FORESTA SUCEVA – ACS HUȘANA HUȘI

Etapa 13 – 16 noiembrie 2019

ACS HUȘANA HUȘI – CS AEROSTAR BACĂU

CSM BACĂU – ACS FORESTA SUCEVA

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM PAȘCANI

CS SPORTING LIEȘTI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – AFC BOTOȘANI 2

CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM FOCȘANI 2007

Etapa 14 – 23 noiembrie 2019

CS AEROSTAR BACĂU – CSM FOCȘANI 2007

AFC BOTOȘANI 2 – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

CSM PAȘCANI – CS SPORTING LIEȘTI

ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI ACS FORESTA SUCEVA – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

ACS HUȘANA HUȘI – CSM BACĂU

Etapa 15 – 30 noiembrie 2019

CSM BACĂU – CS AEROSTAR BACĂU

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS HUȘANA HUȘI

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – ACS FORESTA SUCEVA

CS SPORTING LIEȘTI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI

ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM PAȘCANI

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

CSM FOCȘANI 2007 – AFC BOTOȘANI 2

Distribuie...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Adaugă la favorite Legătură permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *